Panely "DECORACRYL"

Decoracryl "jednovrstvý" (kolekcia - Classic, Deluxe, Stone a Light).Je syntetický materiál zložený z akrylátových živíc PMMA (polymethylmetakrylát), označený v mezinárodnej technickej literatúre ako metakryl. Decoracryl "viacvrstvý" (DeLuxe) se sklada z panelov PETG, medzi nimi sú v akrylovom pojive rôzne výplne. Decoracryl je číra,alebo priesvitná doska s lesklým alebo matným povrchom. Dosky môžu byť aj farbené. Vyrábajú sa v rozmeroch: 1220 x 2440 mm alebo 1000 x 2000 mm, o hrúbke 4, 6, 8, 10, 12 a 18 mm.

Využitie "Decoracrylu"

Uplatnenie decoracrylu je veľmi široké. Použíť ho najčastejšie môžeme: "Decoracryl" predstavuje modernú alternatívu skla pri výrobe nábytku. Nábytok je vyrobený z decoracrylových prvkov, vyzerá štýlovo a priťahuje pozornosť svojou jedinočnosťou.
Jednou z hlavných predností decoracrylu je možnosť použitia výplne podľa vlastnej predstavy zákazníka. Môžete tak realizovať svoju predstavu interiéru a spraviť tento interiér jedinečným a exkluzívnym.

Vysoká odolnosť proti vode, nízká hmotnosť (2,5krát nižšia ako obyčajné sklo), trvanlivosť (5krát vyššia ako sklo), odolnosť voči výkyvom tepla a dlhá životnosť.

"Decoracryl" je ekologicky čistý materiál,nezávadný ľudskému zdraviu a preto sa používa v obytných priestoroch, kde pre Vás vytvára komfortné prostredie pre úspešnú prácu, oddych a pohodlie.

Disponujeme kompletným vzorkovníkom jednotlivých kolekcií a dekorov,profesionálne poradenstvo a služby spojené so spracovaním Dekoracrylu sú u nás samozrejmosťou.

Dodacie doby,spracovanie a cena materiálu sú stanovené prevažne individuálne, na základe Váších požiadaviek a samotného rozsahu prác.

Tešíme sa na spoluprácu :)

Classic Collection

Deluxe Collection

Light Collection

Stone Collection

Furniture Collection

005_1.jpg
005_2.jpg
005_3.jpg
005_4.jpg
005_5.jpg